1. Podpora
  2. Administrativní rozhraní

Vnitřní prostředí domu - Anketa

Anketa na nástěnce v domě

Záložka  UdálostiZáložka externích kontaktů

Copy of sales02 vzdelavaNa nástěnce v našem domě můžete zveřejnit i anketní otázku. Mějte prosím na paměti, že se nejedná o právoplatný hlasovací systém ale pouze o informativní řešení. K hlasování použijte nástroj on-line hlasování. 

Postup pro založení ankety je velmi jednoduchý. Kliknutím na položku Anketa se otevře editor, ve kterém vyplníte potřebné informace.


Kliknutím na položku Anketa se otevře editor, ve kterém vyplníte potřebné informace.


Po vyplnění všech editovatelných polí zvolíte viditelnost jednotlivých hlasování. To může být anonymní nebo veřejné. Sami tak zvolíte  zda je anketa veřejná nebo anonymní a také, kdy má anketa skončit. Po jejím ukončení tak můžete, nebo nemusíte mít možnost zobrazení toho, jak jednotliví uživatelé hlasovali. Kliknutím na přidat k příspěvku zahájíte proces zveřejnění.Výběrem viditelnosti příspěvku - v tomto případě ankety  tak můžete publikovat například napříč celým výborem, nebo pouze na správce, nebo další role. Pokud máte anketu přichystanou, kliknete na Publikovat příspěvek.  Po jejím zveřejnění systém automaticky odešle emailovou notifikaci do mailových schránek těch členů, které jste zvolili. Notifikace se rovněž objeví v mobilní aplikaci. Jednotliví uživatelé mohou hlasovat kliknutím na odpovědi. Vy také později budete vědět, dle Vašich nastavených preferencí kdo a jak hlasoval.

  • Vyhodnocení veřejné ankety můžete vidět v krátkém klipu zde.
  • Vyhodnocení anonymní ankety zobrazíte ve videu. Kliknutím spustíte přehrávání.