Co se stane, když vznikne aktivita v domě?

Co se stane, když vložím do domu příspěvek, dokument a nebo použiji některou z funkcí domu?

 

Od chvíle, kdy vložíte do systému emailové adresy Vašich vlastníků, začínají  na uvedenou adresu být odesílány informační maily z domu. Tedy, každý příspěvek, který vložíte, ať už je to závada, informace na nástěnce, nebo událost, systém automaticky notifikuje, bez ohledu na to, zda už je vlastník registrován, nebo nikoli

 

Pro odesílání stačí mít vlastníka na kartě Sousedé ve stavu pozván - poté už všechny informace z domu, počínaje příspěvkem na nástěnku, nahráním dokumentu, nebo vložené závady mu jsou automaticky notifikovány zprávami z domu. 

Pokud se vlastník nezaregistruje - přichází tím o možnost komunikace na ostatní vlastníky a registrované uživatele v domě (nemůže přidat příspěvek, nemůže nic komentovat) nicméně zprávy a informace z domu mu jsou neustále připomínány. 

POKUD PŘIJDE E-MAILOVÁ NOTIFIKACE Z DOMU DO VAŠÍ EMAILOVÉ SCHRÁNKY, 
NIKDY NEKLIKEJTE NA "ODPOVĚDĚT"

Často se stává, že vlastníci po obdržení notifikačního mailu o nové zprávě v domě automaticky klikají na "odpovědět". Tyto odpovědi jsou nedoručitelné a bohužel se o nich nedozví ani předseda/administrátor domu. 

Nemusíte se obávat, Váš dům máte zcela pod kontrolou, všechny Vaše informace, které do domu vložíte, automaticky odejdou na správné adresy a vlastníci se o nich bez problému dozví.