Registrace vlastníků do domu a jejich přidání administrátorem

V záložce Sousedé mohu registrovat vlastníky, co se stane po zadání e-mailu?

V záložce Sousedé se po založení domu a jeho inicializaci, která obvykle trvá jen pár minut, se zobrazí všichni vlastníci založeného domu. U každého vlastníka je také zobrazen button, který nese název "přidat mail"

Tato položka je do doby, než vlastníka registrujete, pouhý záznam z katastru. Po kliknutí na položku přidat mail a jejím vyplnění se ze záznamu z katastru stane pozvaný uživatel.  

Po přidání e-mailové adresy do portálu Sousedé.cz informujeme vlastníka e-mailem o vzniku domu a nutnosti registrace do systému. 

Od chvíle vložení do systému začínají  na uvedenou adresu být odesílány informační maily z domu. Tedy, každý příspěvek, který vložíte, ať už je to závada, informace na nástěnce, nebo událost, systém automaticky notifikuje, bez ohledu na to, zda už je vlastník registrován, nebo nikoli. 


Po registraci vlastníka se status změní na aktivního uživatele. S registrovaným aktivním uživatelem můžete mimo jiné komunikovat v chatu 1:1 a dle nastavené role a jejího oprávnění může i registrovaný uživatel komunikovat směrem k ostatním uživatelům. 

Více informací k  nastavení jednotlivých funkcí naleznete v sekci pro administrátory.