1. Podpora
  2. Administrativní rozhraní

Vnitřní prostředí domu - Insolvence a exekuce

Jak na insolvence a exekuce v domě? Najdu to v základní verzi?

Záložka  UdálostiZáložka externích kontaktů

Copy of sales02 vzdelavaZískejte informace z insolvenčního rejstříku, případně další podrobnosti čerpané z katastru nemovitostí, týkající se zápisu s exekučním tématem.  Správným nastavením získáte celistvé informace na jednom místě, za každého vlastníka v domě. Modul insolvencí a exekucí je služba navíc, nenaleznete ji tak v základní verzi. Více o ceně naleznete zde.

Automatická aktualizace insolvence je nastavena na týdenní interval, takže v případě nalezeného záznamu insolvenčního řízení, budete mít  dostatek času na prověření situace a případnému podání přihlášky.  V seznamu osob v insolvenci vždy vidíme, v jaké stavu se proces nachází a zda je tak možné případně ještě přihlásit svou pohledávku vůči dlužníkovi. 

insolvence_layout@2x

  • kontrola v pravidelných týdenních intervalech
  • přehled probíhajících insolvencí s vysvětlením
  • upozornění na změny stavů u již zobrazených insolvencí
  • e-mailová upozornění všem administrátorům domu
  • seznam kontrolovaných osob lze snadno upravit

kontrola_insolvence

Pokud si přejete konkrétní osobu přestat kontrolovat, stačí kliknout na červené tlačítko Přestat kontrolovat, systém se Vás pro jistotu zeptá, zda opravdu chcete uživatele pro kontrolu odebrat.

Později, pokud budete potřebovat, můžete odebraného uživatele opět přidat ke kontrole. Tuto možnost naleznete pod zobrazenými uživateli, kteří již kontrolou prochází.

Po kliknutí na tlačítko Začít kontrolovat Vás systém provede prvotním nastavením. Čím více informací doplníte, tím více relevantní výsledky se Vám budou zobrazovat. 

Chybí Vám zde nějaké téma? Kontaktujte zákaznickou podporu.