1. Podpora
  2. Administrativní rozhraní

Vnitřní prostředí domu - Dokumenty

Jak vypadá práce s dokumenty a složkami uvnitř domu?

Záložka  UdálostiZáložka externích kontaktů

Copy of sales02 vzdelavaZáložka Dokumenty slouží ke vkládání a čtení důležitých dokumentů, jakými jsou například zápis ze shromáždění, nebo třeba stanovy, či domovní řád. Správným nastavením získáte prostor pro sdílení a informace pro vaše vlastníky. 

untitled@2x (1)

Práce s dokumenty je upravena administrátorskými právy, dle uživatelských rolí, některé role dle administrátory nastavení mohou soubory jenom číst, nebo je třeba vůbec nevidí,  pro úpravy je tedy je nutné, aby člen měl patřičná administrátorská práva. 

Pokud hledáte konkrétní dokument a znáte jeho název, můžete použít vyhledávač v záhlaví (pole s lupičkou). Chcete-li nahrát soubor, nebo vytvořit složku, využijte tlačítek které jsou umístěna hned vedle vyhledávače. 

Další akce s dokumenty provádějte kliknutím na ikonu se třemi tečkami. Pod tímto symbolem můžete editovat složku, případně upravit viditelnost jednotlivým dokumentům v ní. Pamatujte, že upravením viditelnosti editujete pouze sobory, nikoli složku. 

Jak jsou soubory viditelné pro zobrazení ostatním členům (rolím) v domě vidíte ve sloupečku pod názvem dostupnost. 

Po nahrání souboru se systém zeptá, zda si přejete informovat mailem členy v domě. Zakliknutím potvrzujete, že chcete odeslat notifikaci. V opačném případě systém o dokumentu nebude informovat. 

 

Chybí Vám zde nějaké téma? Kontaktujte zákaznickou podporu.