1. Podpora
  2. Administrativní rozhraní

Vnitřní prostředí domu - Katastr

Administrace a vnitřní prostředí domu v záložce katastr a

http://poradna.sousede.cz/vnitrni-prostredi-domu-nastenkaZáložka  UdálostiZáložka externích kontaktů

Copy of sales02 vzdelavaZáložka Katastr obsahuje informace o jednotkách patřících k danému uživateli, přehled jednotek a také záznamy proběhnutých změn na katastru. Pokud máte aktivní i modul insolvencí a exekucí, zobrazují se i zápisy exekucí z katastrálního úřadu. 

Katastr Layout@2x

V jednoduchém seznamu se zobrazuje jméno a příjmení vedené v katastrálním úřadě, druhou položkou je uživatelský profil na Sousedé.cz. Je možné, že tyto dvě položky, přesto, že se jedná o jednu osobu, nebudou stejné.  Je to způsobeno tím, že jméno, které se zobrazuje, volí sám uživatel při registraci. Dalším údajem na řádku je vlastnický podíl a jednotka, kterou vlastní člen. Tyto údaje jsou zápisem z katastru a nelze je žádným způsobem editovat. 

katastr_jednotky_lay@2x
Ve druhé záložce je zjednodušené zobrazení jednotek. Červeně označená jednotka značí, že po proběhlé aktualizaci insolvencí a exekucí se vyskytl zápis na jednotce a je vhodné ho zkontrolovat. 


Kliknutím na číslo jednotky zjistíte další informace.

Data z katastru pro Vás aktualizujeme vždy jednou za 30 dní. Pokud z nějakého důvodu potřebujete aktualizaci dříve, ozvěte se na naši zákaznickou podporu. 

katastr_zmeny_layout@2x

Zelená ikonka znamená proběhlou aktualizaci beze změn, červená pak nalezené změny, detaily zjistíte po kliknutí na ikonu aktualizace. 

Pokud byla provedena kontrola katastru a systém Vás o této skutečnosti informuje, je třeba zkontrolovat jej a přebývající záznamy odstranit, či jinak editovat. Záznamy vlastníků a jejich uživatelské účty zůstávají v domě do doby, než je administrátor sám odstraní. 

Je to zejména proto, že systém nezná situaci v domě, nedokáže posoudit, zda registrovaný uživatel v jednotce stále nebydlí, proto je nutný zásah administrátora. 

 

Chybí Vám zde nějaké téma? Kontaktujte zákaznickou podporu.